Jmenuji se Tomáš
a jsem autor Výzvy 21 dní

Já a můj tým měníme životy tisíců z vás...

Sám jsem bojoval se svou postavou!

Možná dnes prožíváš to samé a děláš ty stejné chyby
jako jsem dělal já před několika lety

Tomáš Jehlička

Mé začátky byly možná stejně podobné jako ty Tvé. Celou pubertu mě trápila moje hubená postava a nízké sebevědomí. Vážil jsem okolo 55 kilo při necelých 180 cm… Asi si umíte představit, že to byla bída s nouzí.

Tak jsem začal posilovat, i když jsem o tom nevěděl vůbec nic. Proto taky můj první plán vypadal hodně komicky – kliky, sedlehy a bicepsové zdvihy. Naivně jsem si myslel, že to bude fungovat, ale netrvalo to moc dlouho a pochopil, že tudy cesta nepovede…

Pak ale přišel zlom

Když jsem začínal vidět mírné pokroky a dostával se do toho víc a víc, tak mě postihla nemoc, která mi obrátila život vzhůru nohama. Prodělal jsem klíšťovou encefalitidu a musel jsem na několik měsíců přestat s posilováním. Byl jsem upoutaný na lůžko, skoro nic jsem nemohl sníst a váha mi klesla na 51 kilo… Po návratu z nemocnice to byla velká rána a vypadal jsem ještě hůř než tady na fotce.

Přesně si pamatuju ten moment, kdy jsem se viděl v zrcadle a doslova jsem se zhrozil! Nepoznával jsem se! Byl jsem strašně vyhublý a zesláblý a v tu chvíli se ve mě něco zlomilo.

Vím proto, jak se cítí někdo, kdo je nespokojený se svou postavou.
Někdo, kdo se nechce ani vidět. Někdo, kdo má kvůli své postavě nízké sebevědomí a nevěří si…

Tehdy jsem slíbil sám sobě, že udělám všechno pro to, abych zesílil a dosáhl své vysněné postavy. Bylo mi jedno, kolik úsilí, peněz a času to bude stát a za žádnou cenu jsem se toho nechtěl vzdát.

Jakmile jsem se tedy zotavil z prodělané nemoci, začal jsem jíst opravdu velké porce, přejídal se a opět zapojil posilování. Váha šla postupně nahoru a cítil jsem, že síla roste, ale po 3 měsících jsem čelil nepříjemné skutečnosti. Nabral jsem sice přes 20 kilo, ale spokojený jsem nebyl. Většina váhy byl jen podkožní tuk a výsledek byl opačný, než jsem chtěl! O tom se můžete přesvědčit na fotce!

Na druhou stranu jsem si říkal, že to bude snadné zhubnout ty přebytečné tuky a udržet nějaké svaly, které jsem měl. Postupně jsem ale zjišťoval, že to není úplně pravda…

V té době jsem už čerpal informace od různých expertů ze zahraničí a investoval jsem spoustu času a peněz do ebooků, webinářů, členství a dalších zdrojů. Paradoxní bylo, že i některé rady těchto expertů nefungovaly, a proto jsem se musel na vlastní kůži vším prokousat a vše vyzkoušet sám na sobě a posléze i na mých klientech, abych zjistil, co opravdu funguje a co ne.

Díky tomu jsem časem vyladil celý systém tak, aby mně i mým klientům poskytoval co nejlepší výsledky a přitom to bylo časově zvladatelné i pro zaneprázdněné lidi.

Vím tedy, jaké to je být hubeňour, i být při těle. Stejně tak vím, jaké to je cítit se fit, být plný síly a energie a mít vypracovanou postavu.

Během své cesty jsem pochopil ještě jednu věc… Ono to není jen o vzhledu. Je to daleko víc o celkovém pocitu a sebevědomí! To mi neustále potvrzují reakce a e-maily lidí, kteří Výzvou 21 dní prošli. Z jejich reakcí doslova sálá nadšení, sebedůvěra a radost z toho, že konečně změnili svou postavu nebo že konečně vědí, že jsou na správné cestě a jejich postava se jim mění před očima…

Díky vymoženostem a technologiím dnešní doby s vámi mohu sdílel to, čím jsem si sám prošel a i systém, díky kterému se mě a stovkám mých klientů podařilo změnit svou postavu.