Rok 2016: Červenec, srpen a září

Léto ve znamení zdravých receptů a superpotravin

Světlo světa spatřil v létě zbrusu nový program Jídelníčková Výzva. Pro realizaci programu jsme potřebovali obrovské množství vědomostí o sportovní a zdravé výživě, hromady super zdravých potravin a hlavně moře času, který jsme věnovali vaření (a ochutnávání).

Léto bylo pro Tomáše zkrátka obdobím, kdy musel kvůli vytíženosti na chvíli odložit činky do kouta. Měl ovšem ostražitého strážce, který hlídal, aby se mu na ně neprášilo. 🙂

První fotky receptů z Jídelníčkové Výzvy na sebe nenechaly dlouho čekat!

Jedna z nejlepších snídaní, které jsem kdy jedl!

Zatímco někteří v létě vařili jako o závod, do Výzvy 21 dní vstoupilo dalších 0 lidí! A každý s jiným cílem...

Úkol číslo 1: Stanovení cíle

Ahoj Tome, díky za tu práci, kterou děláš, týden zdarma byl velmi motivační a sedí mi tvůj styl. Cítím změny již nyní a práce s tebou mě neskutečně baví. Mám ráda sport a hýbu se denně, ale v posilování jsem měla velké mezery. A zejména v hlavě a v přístupu sama k sobě….meditace, afirmace, to jasné vysvětlování….odcvičila jsem některé programy s Jillian Michaels, Insanity s ShaunemT atp., tvůj přístup mě ale oslovil úplně jinak. Těším se a vzhůru do toho! 🙂 Díky Martina
Martina26.8.2016 (14:33)
Ahoj Tome, moc děkuji za úvodní část výzvy. Přestala jsem nabírat kila a dokonce jsem zhubla! Např. pas: 92cm – 82cm.! Nádhera!!! Cítím se skvěle. Můj původní cíl: Nepřibírat. Dnes jsem již odvážnější… Cíl: Zhubnout v pase ještě o jeden cm! Krásný den přeji a těším se na další videa!
Valerie Snížková8.8.2016 (10:19)
Ahojky Tome, zdravím i všechny „výzvaře“,
první zkušební týden mě nadchnul a fakt mě to baví… Přemýšlela jsem, jestli si mám psát přesvědčení, protože já jsem si prostě naprosto jistá, že to zvládnu a vím, že pro to udělám maximum. Jednoduše CHCI :o) …ale poslouchat se musí :o)) tak jsem si to zapsala…
Vstoupila jsem do výzvy, protože Ti věřím – jinak bych do toho nešla…
Manžel se jen pousmívá a dost možná si říká „co zase blbnu“ :o)) …ale tentokrát bude čučet :o))

Moc se na vše těším !!!
Lýdie Elicerová25.7.2016 (21:57)
Stanovila jsem si cíle a při každém cvičení a vždycky, když se mi nechce, tak je čtu znovu dokola…:

BUDU KRÁSNÁ
BUDU SILNÁ
BUDU MÍT ENERGII
UNESU BÁRU (těžce postižená dcera s bezvládnym tělem, ale bystrou myslí)
UDRŽIM SE NA KONI
BUDU SE LÍBIT MANŽELOVI
a pod tím bylo dopsáno jinou propiskou a písmem desetiletého dítěte …A SYNOVI….

Tyhle cíle jsem si psala několikrát a opravdu jsem se snažila to vše seřadit podle mých priorit, aby mě to skutečně hodně táhlo… Ale nakonec ten poslední, že se budu líbit synovi, že na mě bude hrdý, to je asi ten nejsilnější cíl.

Chtěla jsem se podělit 🙂
Myslím, že když necháte své blízké napsat pár řádků o tom, jak na vás budou hrdí, když změníte svou postavu, vám určitě pomůže při těch chvílích, kdy se vám strašně nebude chtít.
Gabriela Formanová24.8.2016 (8:33)

Výzvaři ve skupině jsou vždy připraveni podpořit, motivovat a pochválit. Ale když je to potřeba, umí člověka i pěkně kopnout do zadku.

Zkrátka, nemáš se čeho bát 🙂

V každém případě ale platí jedno pravidlo!
Žádný úspěch nezůstane bez povšimnutí a je po zásluze...ODMĚNĚN 🙂

Změna životního stylu nebývá často spojena pouze s touhou po krásné postavě. Ivce její nadváha nedělala nikdy příliš těžkou hlavu. Lenost byla vždy silnější než touha po změně. Pak ale přišla diagnóza těhotenské cukrovky a následná vidina budoucnosti po boku inzulínových injekcí. Neváhala a vrhla se po hlavě do Výzvy. Prvních 23 kg má dole a jak sama říká, zdaleka nekončí!

Tak s mírným zpožděním kvůli nemoci a zdržení během dovolené (resp. hlídání neteří) jsem v cíli a moje výsledky jsou: -5kg, břicho -12cm, boky -7cm, stehna -6cm, nohy, ruce stejné. Cítím se super, užívám si nové menší kalhoty 🙂 Jsem moc ráda, že jsem do toho šla a chci v pátek začít znovu od fáze 2, zvedat víc, udělat víc opakování a konečně pořádný kliky! Od fáze 2 proto, že mi zbývá přesně 9 týdnů do dost fyzicky aktivní dovolené 🙂 a po ní se doufám uvidíme ve Výzvě pro pokročilé. Děkuji za skvělý program, motivaci a vůbec vše Tomovi a jeho týmu.
Jitka Šítal22.6.2016 (15:28)
Ahoj Tome,
moc děkuji!
Výsledky: váha – 5kg, břicho -12 cm, boky asi -7 cm, stehna asi -5 cm, ruce zůstaly. Sice oficiálně jsem již na konci výzvy dávno, ale nyní v létě není tolik času na cvičení, takže v reálu ještě odcvičeno nemám to co bych měla, ale postupně pomalu se snažím najít alespoň chvilku jednou za čas. Výsledky mě těší a dokonce si toho už i někdo trochu všiml! 🙂
Měj se 🙂
Lenka
Lenka Cvingráfová31.7.2016 (19:18)
Ahoj Tome, moc bych Ti chtěla podekovat za skvělý kurz! O výzvě jsem se náhodně dozvěděla na FB a hned mě to zaujalo. Říkala jsem si, co můžu ztratit (kromě pár centimetrů:) a hned jsem si vyzkoušela týden zdarma. Mam dvě malé děti a nutně jsem potřebovala se svou postavou něco udělat. Ať už se konečně dostanu do formy- kdy jindy, když ne teď:) A pustila jsem se do toho po hlavě:) Tvoje motivace a rady mi nejen změnily trochu postavu, ale hlavně ukázaly novy směr zdravého životního stylu, radost z pohybu a obecně pozitivnější přístup ke všem problémům:) Na začátku byla moje váha 50, 4 kg (při výšce 154 cm) a na konci Výzvy mam o 1,5 kg mene. Někdo by si řekl, že to moc není, ale ubylo mi především 5 cm na bocích, 2 cm na stehnech a pres břicho cca 4 cm. Ono se může zdát, že nic moc, ale je to na mě dost vidět – hlavně se tuky proměnily ve svaly a postava tak začíná nabírat jasnější svaly:)) Manžel je z mé proměny nadšeny a taky ho to motivovalo ke cvičení a zdravějšímu jídelníčku:) Už jedu vyzvu pro pokročilé, takže se chci dál zlepšovat a cítit se dobře se! Ještě jednou díky Tome, Tobě i celému týmu! Fakt skvělý program!
Monika Kaletová28.7.2016 (22:23)
Ahoj Tome,
tak jsem dnes dokončila výzvu a musím se pochlubit se svými výsledky. Nedosáhla jsem své vytýčené váhy, kterou jsem si na začátku stanovila, ale jsem se sebou spokojená a hrdá, že jsem to nevzdala a dotáhla až do konce. Za to děkuji Tobě a všem výzvařům na facebooku.
V polovině ledna jsem vážila 77,8 kg. Zamyslela jsem se nad s sebou, upravila si jídelníček a začala doma cvičit, kila šla dolů a cm ubývaly. Pak jsem objevila Výzvu a šla do toho, potřebuji totiž motivaci a vedení a toto bylo přesně ONO.
S výzvou jsem začala 28. 3, v jejím průběhu jsem byla i marod, takže jsem musela cvičení přerušit, ale pak jsem se do toho pustila znovu.
A tady jsou mé výsledky: 15. 1. – 28. 3. – 2. 7.
váha: 77, 8kg – 74,4 kg – 70, 1Kg (stanovila jsem si cíl 68kg, skoro se mi to povedlo)
prsa: 106cm – 106 cm – 103cm
pas: 99cm – 96cm – 89cm
břicho: 106cm – 102cm - 98cm
boky: 105cm – 102cm – 97cm
stehno: 65cm – 62cm – 59cm
lýtko: 41cm – 41cm – 39cm
paže: 31cm – 30cm – 29cm
tělesný tuk: 27,8 – 20,9
BMI: 31 – 29
svalovina: 49, 7 – 49,7
viscerální tuk 9 - 7
hydratace: 45,2 . 49,2

Teď mi začaly prázdniny a já budu různě cestovat, takže s cvičením i stravou to bude horší, ale budu se snažit si výsledky udržet. Od září si chci Výzvu zopakovat, ne od začátku, ale až od 4. týdne, abych si upevnila kondičku, přidám i běh / teď jsem neběhala/ a zdokonalím i jídelníček a od Nového roku bych se chtěla pustit do Výzvy pro pokročilé.
Zdena Cekotová2.7.2016 (16:17)

Novopečená maminka Míša chtěla ulevit svým kloubům a do programu vstoupila s cílem shodit alespoň 9 kg. Svůj cíl splnila na jedničku. Nejen, že shodila, ale navíc si perfektně vyrýsovala postavu.  Jak říká, Výzva je rozhodnutí, kterého na konci nemůže nikdo litovat!

Ahoj Tomáš,
tak tu sú moje výsledky:
váha – 6,9 kg,
ruky bez zmeny v centimetroch,
stehná – 5 cm,
prsia – 5 cm,
brucho – 9 cm,
boky – 5 cm.
Mojím cieľom bolo dostať sa pod 60 kg, to sa mi podarilo = 59,5 kg. Potešili ma aj zmeny v centimetroch, pri rukách centimetre zostali, ale sú pevnejšie na pohľad aj na dotyk, to platí aj pre ostatné partie. Cítim sa celkovo lepšie a pocit, že som to vydržala až do „konca“ je na nezaplatenie.
Nešla som na 100 %, na konci som vynechala pár tréningov, hlavný dôvod bol, že som sa nenachádzala v domácom prostredí, s ktorým som si cvičenie spojila a čo sa týka jedálnička, tam je tých rezerv viac. Je čo zlepšovať a preto to nie je koniec!
Veľmi pekne ďakujem za túto výzvu, zmenilo mi to život!!!
Anita Uhrinová6.8.2016 (14:10)

Jde to i bez snažení!

Video, které Tom natočil 1. 1. 2015...
Odblokujete si díky tomu vnitřní zábrany, které vás nyní brzdí v přechodu... na/k ... každý si doplní.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video