Rok 2016: Říjen, listopad a prosinec

🎁 Co by to bylo za Vánoce bez dárků? 🎁

Vánoční nálada přepadla i nás ve Výzvě. Na začátku prosince jsme vybraným výzvařům ve skupině zaslali vánoční překvapení od GORILLY, jako poděkování za jejich aktivitu ve facebookové skupině. Nečekaný "Gorillíšek" vzbudil opravdu krásné a upřímné emoce.

Vy všichni jste důkazem, že když člověk chce, dokáže cokoli. Věříme, že v novém roce budete inspirací i oporou pro nové výzvaře. A jen díky Vám se nám podařilo něco výjimečného. 🙂 Díky za to, že jste takoví jací jste!

💡 "Ten pocit, když se ráno vzbudíš s nápadem ...

... a během několika hodin Ti potvrdí více než 200 lidí, že je super!" 💡

NIKDO Z NÁS NEMÁ PATENT NA ROZUM ...

... proto je fakt super mít kolem sebe tolik lidí, se kterými se můžeme poradit o novinkách a vychytávkách, které plánujeme. 

Nápad Motivačního diáře, který bude sloužit jako podpůrný průvodce programem Výzva21 dní podpořilo 210 výzvařů ve skupině.

📝 MOTIVAČNÍ FITNESS DIÁŘ BUDE HOTOVÝ NA ZAČÁTKU LEDNA. NĚKTEŘÍ VÝZVAŘI, ALE KVŮLI NĚMU NEMOHOU DOSPAT UŽ TEĎ!

Během října, listopadu a prosince vstoupilo do Výzvy s novým předsevzetím 0 lidí.

🎉 A TAKOVÁ JSOU VAŠE PŘEDSEVZETÍ PRO ROK 2017 ! 🎉

Eva ve Výzvě zažila zásadní AHA moment!

 Lékaři mi řekli, že mám vše v normě a můj stav - stálá únava a nadváha jsou nejspíš způsobeny genetikou a věkem.

Tohle jejich vysvětlení prostě nepřijímám. 

Tome, dnešní video bylo pro mne klíčové. Celý život jsem měla hodně pohybu -lehký, rychlý, na výdrž i na sílu. Pro mě nebyl problém pohyb ani při velké únavě. Pak přišly roky, kdy jsem v zaměstnání měla silně omezený pohyb a jídlo sestávalo z převahy sacharidů. Přišly modní názory, že maso je nezdravé a sýry jsou z mléka, které zahlenˇuje tělo. Zelenina mi byla málo dostupná (čas pro nákup i výběr v místě bydliště). Cítila jsem stále větší únavu a po větším fyzickém výkonu jsem se i několik dní dávala do normálu. Samozřejmě jsem hledala informace, co se se mnou děje. Nechala jsem si udělat komplexní zdravotní vyšetření. Lékaři mi řekli, že mám vše v normě a můj stav – stálá únava a nadváha jsou nejspíš způsobeny genetikou a věkem. Tohle jejich vysvětlení prostě nepřijímám. Jezdím do zahraničí a vidím tam mnoho starších lidí s dobrou postavou a jsou vitální, pohybliví, mají zájem žít naplno. Po dnešním videu jsem pochopila, kde dělám chybu. Tome, díky za tvůj komplexní kurz „Výzva 21 dní“.
Eva Smetanová, Den 29: Sacharidové vlny27.12.2016 (15:49)

Je NEUVĚŘITELNÉ, co všechno jste během roku 2016 dokázali! 😘

Jaňule: „Bylo pro mě životně důležité začít dělat něco, v čem mám šanci uspět!“
Jaňule: „Bylo pro mě životně důležité začít dělat něco, v čem mám šanci uspět!“
Poslední kondiční trénink zdárně odcvičený. Super. Stejně mě nejvíc baví ta skvělá nálada po tréninku, endorfiny jsou perfektní věc. Rozhodně dneškem nekončím. Dám si to znovu a líp. S výsledky jsem moc spokojená, ale ještě to není úplně ono, tedy nejsem ve svém stanoveném cíli;)
Váha na začátku 61,6kg nyní 56,6kg;
prsa 97/91 cm
ruce 31/28 cm
břicho 100/95 cm
zadek 107/101 cm
stehno 59/55 cm
lýtko 36/33 cm.

Jinak k celému programu Výzvy musím říct, že je to prostě skvělá věc!!!! Všem, kteří se dali na tuto cestu, moc fandím a sama už vím, že nejdůležitější je vydržet a nevzdat to. To jsem se tedy naučila a budu pokračovat dál. Cítím se prostě skvěle, mám spoustu energie a síly, jako nikdy před tím. V budoucnu se ještě víc zaměřím na další kroky v jídelníčku, pořádně vylepším sacharidový dny. Teď už věřím, že svého cíle dosáhnu. S Výzvou je to prostě jistý!!!!!
Velké díky všem, co se o nás během Výzvy starali.
Markéta Maršíková28.10.2016 (15:47)
Martin: „Na Výzvě se mi líbí, že pokud začnete, jste vždycky úspěšní.“
Martin: „Na Výzvě se mi líbí, že pokud začnete, jste vždycky úspěšní.“

Jaňule celý život trpěla strachem z lidí. Rozhovor s někým cizím pro ni bylo doslova utrpení. Nedokázala spontánně reagovat, mluvit nahlas a srozumitelně. Její strachy se staly obrovským problémem v okamžiku, kdy začala hledat práci a byla nucena začít chodit na pohovory…

Celý rozhvor najdete zde.

Ahoj Tome, výzva byla super … teď si dám týden voraza za týden se chci pustit do výzvy pro pokročilé, trochu mi je líto že jsem se nezapojil do soutěže, ale důležité je že mi to něco dalo, štíhlejší postavu sebe disciplínu a zlepšení lifestylu … Měřit se budu až zítra … výsledky pošlu e-mailem , ještě jednou dík a přeji dalším lidem skvělé výsledky! ☺
Matěj Vik11.9.2016 (12:20)

Pracovně vytížený Martin si bez pořádně oslazené kávy a pár cigaret neuměl představit den. Pak přišel zlom a uvědomění si, že život není jen o práci, ale hlavně o věcech, které nás baví. Martin si zároveň uvědomil, že k aktivnímu životu je potřeba také zdravé tělo. Vstoupil do Výzvy a pak už to šlo (skoro) samo…

Ahoj, Tome!!!
Tak je to za námi ☺ Hrozně to uteklo… mám-li se zhodnotit a to zcela objektivně a upřímně, tak vím, že jsem nebyla stoprocentní. Ve cvičení ano, to jsem si dávala hezky do těla, ale v jídelníčku jsem celkem dost pokulhávala :), ale to hodlám změnit teď, když pojedu výzvu od 2. fáze po druhé :). Do pokročilých se zatím pouštět nechci, když nemam zažitý ten jídelníček, takže ty mě čekají až v novém roce 2017 (po tom, co si zopakuju Výzvu 21 a pojedu ji se vším všudy ☺
Každopádně výsledky jsou i přes to. Začátek/po 21 dnech/ po 42 dnech/ nyní (celkem)
Prsa: 107/104/102/100 (-7)
Břicho – spodní: 99/93/89/86 (-13)
Stehno: 66/65/63/61 (-5)
Paže: 34/33/31/31 (-3)
Zadek: 108/105/102/100 (-7)
Lýtko: 40/40/39/39 (-1)
Váha: 76,7/74,1/71,1/70,8 (-5,9)
Takže ohromná spokojenost, jen teď musím a chci Pořádně začít pracovat i na tom jídelníčku ☺ Malému už bude taky půl roka, tak spolem budeme papat zeleninku :))
Moc, moc Vám DĚKUJI za tento program!!! Je úžasnej <3 po porodu jsem se strašně styděla a teď už je to lepší :)!!! Jsem zpevněná a netřesu se celá jak sulc 🙂 A bude to ještě mnooohem lepší a v novém roce se pak hodlám pustit do pokročilých – až si zažiju i ten jídelníček!
Linda Tvrdíková21.11.2016 (8:59)

A co je možné ve Výzvě zvládnout už za 21 dní?💪

Po 21 dnech Ahoj Tome,
po prvních 21 dnech jsem spokojena.
Jelikož jsem po operaci a ještě v přechodu, tak cm pomalu mizí a tělo se zpevňuje.
Váha 73 - 74 cm
hrudník 103 - 98 cm
pas 102 - 94 cm
stehno 59 - 58 cm
lýtko 40 - 39
boky 104 -104 cm
paže 36 - 36 cm
ale jinak se cítím skvěle a jsem ráda, že se můžu zase hýbat. Nemám ráda společné posilovny, ale přírodu a cvičení doma.
Skvělé, díky za cviky.
Aneta29. 9. 2016 (13:22)
Ahoj, zdraví Barča a i já se jdu pochlubit:) -4cm břicho a -2.7kg, stehno -3cm, nejlepší na tom je, že jsem nemusela chodit spát o hladu a změna stravy mi velmi chutná a časově a ani vlastně finančně to není tak náročné:) Děkuji. Po měsíci se opět změřím a jsem zvědavá, zda si změnu udržím.

Skvělý program.
Barbora Dostálová11.12.2016 (12:10)
Ahojky všichni, měřit a fotit se budu až zítra ráno, ale vlezu se pohodlně do menších kalhot. Cítím se dobře, i když se mi vrátily návaly horka a zimnice. Když cvičím hodně intenzivně, tak mám obavy, aby se mi hlava tlakem nerozskočila. Musím také zapracovat na jídle, ale jak se musí stávat o půl páté je to náročné. Mějte se všichni moc fajn a hurá do další výzvy. HankaS
Hana Sklenáříková1.12.2016 (9:08)
Tak prvních 21 za mnou…
Váha 79 - 77 kg
Hrudník 101 - 101 cm
Břicho 98 - 94 cm
Boky 89 - 88 cm
Stehna 58 - 57 cm
Lýtka 37 - 37 cm
Konečně ten pupek začíná mizet:) Díky za pomoc a nakopnutí! Na letní dovolenou s pekáčem buchet 😉
Jan Polívka11.12.2016 (12:53)
Ahoj Tome a všichni výzvaři, tak jsem ráno vlítla do plavek a udělala pár selfíček u zrcadla (osobně této činnosti nijak zvlášť neholduji), no a pak se zvážila a změřila své míry. Výsledky jsou s přihlédnutím k tomu, že změny jídelníčku byly asi z 75%, ale cvičení min. 120% docela fajn: váha -1,8 kg, prsa -1 cm (bohužel), pod prsy -1 cm, břicho -2 cm, boky – 2 cm, stehno -1 cm, zadek -2 cm. Každopádně nejlépe vidím změnu opravdu na těch fotkách. Tomáši a celý týme … díky za tento program, já pokračuji dál 🙂
Diana Vukadinovičová9.12.2016 (7:56)
Dnes měření a vážení: -2,5 kg , boky -4 cm , pas -5cm . Za mně velký dík. Jsem moc spokojená a těším se na další cviky a motivační videa. Super!
Jana Vlková9.12.2016 (7:52)
Takže: pas-nic, zadek-nic, prsa -3cm, sumasumárum: pořád jsem tlustá, prdelatá a teď k tomu navíc plochá. Ale cítím se SKVĚLE a to se počítá ☺
Michaela Giričová30.11.2016 (13:15)

Vždy to ale není jen o cvičení 😃😝😂

Gábina: „Výzva je pro mě studnice informací.“
Gábina: „Výzva je pro mě studnice informací.“

Gábina je jednou z nejnamakanějších holek ve skupině Výzva 21 dní. Každý den nás šokuje nejen svojí fyzičkou, ale také svým nakažlivým entusiasmem. I když ona sama nesnáší cvičit „podle někoho“, program Výzva 21 dní si nemůže vynachválit. Podle ní je to studnice cenných informací, které jen tak někde nezískáte.

Celý rozhovor s Gábinou najdete ZDE! 🙂

Cesta je cíl? Ano, Cesta JE cíl!

...štěstí a radost z dosaženého cíle vyprchá za 1 den. Užívejme si proto samotné cesty,
protože "na cestě" strávíme celý život 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video