Jaký byl rok 2016?

Rok 2016: Říjen, listopad a prosinec

🎁 Co by to bylo za Vánoce bez dárků? 🎁

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Vánoční nálada přepadla i nás ve Výzvě. Na začátku prosince jsme vybraným výzvařům ve skupině zaslali vánoční překvapení od GORILLY, jako poděkování za jejich aktivitu ve facebookové skupině. Nečekaný "Gorillíšek" vzbudil opravdu krásné a upřímné emoce.

Vy všichni jste důkazem, že když člověk chce, dokáže cokoli. Věříme, že v novém roce budete inspirací i oporou pro nové výzvaře. A jen díky Vám se nám podařilo něco výjimečného. 🙂 Díky za to, že jste takoví jací jste!

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

💡 "Ten pocit, když se ráno vzbudíš s nápadem ...

... a během několika hodin Ti potvrdí více než 200 lidí, že je super!" 💡

NIKDO Z NÁS NEMÁ PATENT NA ROZUM ...

... proto je fakt super mít kolem sebe tolik lidí, se kterými se můžeme poradit o novinkách a vychytávkách, které plánujeme. 

Nápad Motivačního diáře, který bude sloužit jako podpůrný průvodce programem Výzva21 dní podpořilo 210 výzvařů ve skupině.

📝 MOTIVAČNÍ FITNESS DIÁŘ BUDE HOTOVÝ NA ZAČÁTKU LEDNA. NĚKTEŘÍ VÝZVAŘI, ALE KVŮLI NĚMU NEMOHOU DOSPAT UŽ TEĎ!

Během října, listopadu a prosince vstoupilo
do Výzvy s novým předsevzetím
0 lidí.

🎉 A TAKOVÁ JSOU VAŠE PŘEDSEVZETÍ PRO ROK 2017 ! 🎉

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Eva ve Výzvě zažila zásadní AHA moment!

 Lékaři mi řekli, že mám vše v normě a můj stav - stálá únava a nadváha jsou nejspíš způsobeny genetikou a věkem.

Tohle jejich vysvětlení prostě nepřijímám. 

Tome, dnešní video bylo pro mne klíčové. Celý život jsem měla hodně pohybu -lehký, rychlý, na výdrž i na sílu. Pro mě nebyl problém pohyb ani při velké únavě. Pak přišly roky, kdy jsem v zaměstnání měla silně omezený pohyb a jídlo sestávalo z převahy sacharidů. Přišly modní názory, že maso je nezdravé a sýry jsou z mléka, které zahlenˇuje tělo. Zelenina mi byla málo dostupná (čas pro nákup i výběr v místě bydliště). Cítila jsem stále větší únavu a po větším fyzickém výkonu jsem se i několik dní dávala do normálu. Samozřejmě jsem hledala informace, co se se mnou děje. Nechala jsem si udělat komplexní zdravotní vyšetření. Lékaři mi řekli, že mám vše v normě a můj stav – stálá únava a nadváha jsou nejspíš způsobeny genetikou a věkem. Tohle jejich vysvětlení prostě nepřijímám. Jezdím do zahraničí a vidím tam mnoho starších lidí s dobrou postavou a jsou vitální, pohybliví, mají zájem žít naplno. Po dnešním videu jsem pochopila, kde dělám chybu. Tome, díky za tvůj komplexní kurz „Výzva 21 dní“.
Eva Smetanová, Den 29: Sacharidové vlny27.12.2016 (15:49)

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Je NEUVĚŘITELNÉ, co všechno jste během roku 2016 dokázali! 😘

Jaňule: „Bylo pro mě životně důležité začít dělat něco, v čem mám šanci uspět!“
Jaňule: „Bylo pro mě životně důležité začít dělat něco, v čem mám šanci uspět!“
Poslední kondiční trénink zdárně odcvičený. Super. Stejně mě nejvíc baví ta skvělá nálada po tréninku, endorfiny jsou perfektní věc. Rozhodně dneškem nekončím. Dám si to znovu a líp. S výsledky jsem moc spokojená, ale ještě to není úplně ono, tedy nejsem ve svém stanoveném cíli;)
Váha na začátku 61,6kg nyní 56,6kg;
prsa 97/91 cm
ruce 31/28 cm
břicho 100/95 cm
zadek 107/101 cm
stehno 59/55 cm
lýtko 36/33 cm.

Jinak k celému programu Výzvy musím říct, že je to prostě skvělá věc!!!! Všem, kteří se dali na tuto cestu, moc fandím a sama už vím, že nejdůležitější je vydržet a nevzdat to. To jsem se tedy naučila a budu pokračovat dál. Cítím se prostě skvěle, mám spoustu energie a síly, jako nikdy před tím. V budoucnu se ještě víc zaměřím na další kroky v jídelníčku, pořádně vylepším sacharidový dny. Teď už věřím, že svého cíle dosáhnu. S Výzvou je to prostě jistý!!!!!
Velké díky všem, co se o nás během Výzvy starali.
Markéta Maršíková28.10.2016 (15:47)
Martin: „Na Výzvě se mi líbí, že pokud začnete, jste vždycky úspěšní.“
Martin: „Na Výzvě se mi líbí, že pokud začnete, jste vždycky úspěšní.“

Jaňule celý život trpěla strachem z lidí. Rozhovor s někým cizím pro ni bylo doslova utrpení. Nedokázala spontánně reagovat, mluvit nahlas a srozumitelně. Její strachy se staly obrovským problémem v okamžiku, kdy začala hledat práci a byla nucena začít chodit na pohovory…

Celý rozhvor najdete zde.

Ahoj Tome, výzva byla super … teď si dám týden voraza za týden se chci pustit do výzvy pro pokročilé, trochu mi je líto že jsem se nezapojil do soutěže, ale důležité je že mi to něco dalo, štíhlejší postavu sebe disciplínu a zlepšení lifestylu … Měřit se budu až zítra … výsledky pošlu e-mailem , ještě jednou dík a přeji dalším lidem skvělé výsledky! ☺
Matěj Vik11.9.2016 (12:20)

Pracovně vytížený Martin si bez pořádně oslazené kávy a pár cigaret neuměl představit den. Pak přišel zlom a uvědomění si, že život není jen o práci, ale hlavně o věcech, které nás baví. Martin si zároveň uvědomil, že k aktivnímu životu je potřeba také zdravé tělo. Vstoupil do Výzvy a pak už to šlo (skoro) samo…

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Ahoj, Tome!!!
Tak je to za námi ☺ Hrozně to uteklo… mám-li se zhodnotit a to zcela objektivně a upřímně, tak vím, že jsem nebyla stoprocentní. Ve cvičení ano, to jsem si dávala hezky do těla, ale v jídelníčku jsem celkem dost pokulhávala :), ale to hodlám změnit teď, když pojedu výzvu od 2. fáze po druhé :). Do pokročilých se zatím pouštět nechci, když nemam zažitý ten jídelníček, takže ty mě čekají až v novém roce 2017 (po tom, co si zopakuju Výzvu 21 a pojedu ji se vším všudy ☺
Každopádně výsledky jsou i přes to. Začátek/po 21 dnech/ po 42 dnech/ nyní (celkem)
Prsa: 107/104/102/100 (-7)
Břicho – spodní: 99/93/89/86 (-13)
Stehno: 66/65/63/61 (-5)
Paže: 34/33/31/31 (-3)
Zadek: 108/105/102/100 (-7)
Lýtko: 40/40/39/39 (-1)
Váha: 76,7/74,1/71,1/70,8 (-5,9)
Takže ohromná spokojenost, jen teď musím a chci Pořádně začít pracovat i na tom jídelníčku ☺ Malému už bude taky půl roka, tak spolem budeme papat zeleninku :))
Moc, moc Vám DĚKUJI za tento program!!! Je úžasnej <3 po porodu jsem se strašně styděla a teď už je to lepší :)!!! Jsem zpevněná a netřesu se celá jak sulc 🙂 A bude to ještě mnooohem lepší a v novém roce se pak hodlám pustit do pokročilých – až si zažiju i ten jídelníček!
Linda Tvrdíková21.11.2016 (8:59)

A co je možné ve Výzvě zvládnout už za 21 dní?💪

Ahoj, zdraví Barča a i já se jdu pochlubit:) -4cm břicho a -2.7kg, stehno -3cm, nejlepší na tom je, že jsem nemusela chodit spát o hladu a změna stravy mi velmi chutná a časově a ani vlastně finančně to není tak náročné:) Děkuji. Po měsíci se opět změřím a jsem zvědavá, zda si změnu udržím.

Skvělý program.
Barbora Dostálová11.12.2016 (12:10)
Ahojky všichni, měřit a fotit se budu až zítra ráno, ale vlezu se pohodlně do menších kalhot. Cítím se dobře, i když se mi vrátily návaly horka a zimnice. Když cvičím hodně intenzivně, tak mám obavy, aby se mi hlava tlakem nerozskočila. Musím také zapracovat na jídle, ale jak se musí stávat o půl páté je to náročné. Mějte se všichni moc fajn a hurá do další výzvy. HankaS
Hana Sklenáříková1.12.2016 (9:08)
Tak prvních 21 za mnou…
Váha 79 - 77 kg
Hrudník 101 - 101 cm
Břicho 98 - 94 cm
Boky 89 - 88 cm
Stehna 58 - 57 cm
Lýtka 37 - 37 cm
Konečně ten pupek začíná mizet:) Díky za pomoc a nakopnutí! Na letní dovolenou s pekáčem buchet 😉
Jan Polívka11.12.2016 (12:53)
Ahoj Tome a všichni výzvaři, tak jsem ráno vlítla do plavek a udělala pár selfíček u zrcadla (osobně této činnosti nijak zvlášť neholduji), no a pak se zvážila a změřila své míry. Výsledky jsou s přihlédnutím k tomu, že změny jídelníčku byly asi z 75%, ale cvičení min. 120% docela fajn: váha -1,8 kg, prsa -1 cm (bohužel), pod prsy -1 cm, břicho -2 cm, boky – 2 cm, stehno -1 cm, zadek -2 cm. Každopádně nejlépe vidím změnu opravdu na těch fotkách. Tomáši a celý týme … díky za tento program, já pokračuji dál 🙂
Diana Vukadinovičová9.12.2016 (7:56)
Dnes měření a vážení: -2,5 kg , boky -4 cm , pas -5cm . Za mně velký dík. Jsem moc spokojená a těším se na další cviky a motivační videa. Super!
Jana Vlková9.12.2016 (7:52)
Takže: pas-nic, zadek-nic, prsa -3cm, sumasumárum: pořád jsem tlustá, prdelatá a teď k tomu navíc plochá. Ale cítím se SKVĚLE a to se počítá ☺
Michaela Giričová30.11.2016 (13:15)

Vždy to ale není jen o cvičení 😃😝😂
Sranda musí být!!

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Gábina: „Výzva je pro mě studnice informací.“
Gábina: „Výzva je pro mě studnice informací.“

Gábina je jednou z nejnamakanějších holek ve skupině Výzva 21 dní. Každý den nás šokuje nejen svojí fyzičkou, ale také svým nakažlivým entusiasmem. I když ona sama nesnáší cvičit „podle někoho“, program Výzva 21 dní si nemůže vynachválit. Podle ní je to studnice cenných informací, které jen tak někde nezískáte.

Celý rozhovor s Gábinou najdete ZDE! 🙂

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Cesta je cíl? Ano, Cesta JE cíl!

...štěstí a radost z dosaženého cíle vyprchá za 1 den. Užívejme si proto samotné cesty,
protože "na cestě" strávíme celý život 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rok 2016: Červenec, srpen a září

Léto ve znamení zdravých receptů a superpotravin

Světlo světa spatřil v létě zbrusu nový program Jídelníčková Výzva. Pro realizaci programu jsme potřebovali obrovské množství vědomostí o sportovní a zdravé výživě, hromady super zdravých potravin a hlavně moře času, který jsme věnovali vaření (a ochutnávání).

Léto bylo pro Tomáše zkrátka obdobím, kdy musel kvůli vytíženosti na chvíli odložit činky do kouta. Měl ovšem ostražitého strážce, který hlídal, aby se mu na ně neprášilo. 🙂

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

První fotky receptů z Jídelníčkové Výzvy na sebe nenechaly dlouho čekat!

Jedna z nejlepších snídaní, které jsem kdy jedl!

Zatímco někteří v létě vařili jako o závod, do Výzvy 21 dní vstoupilo dalších 0 lidí! A každý s jiným cílem...

Úkol číslo 1: Stanovení cíle

Ahoj Tome, díky za tu práci, kterou děláš, týden zdarma byl velmi motivační a sedí mi tvůj styl. Cítím změny již nyní a práce s tebou mě neskutečně baví. Mám ráda sport a hýbu se denně, ale v posilování jsem měla velké mezery. A zejména v hlavě a v přístupu sama k sobě….meditace, afirmace, to jasné vysvětlování….odcvičila jsem některé programy s Jillian Michaels, Insanity s ShaunemT atp., tvůj přístup mě ale oslovil úplně jinak. Těším se a vzhůru do toho! 🙂 Díky Martina
Martina26.8.2016 (14:33)
Ahoj Tome, moc děkuji za úvodní část výzvy. Přestala jsem nabírat kila a dokonce jsem zhubla! Např. pas: 92cm – 82cm.! Nádhera!!! Cítím se skvěle. Můj původní cíl: Nepřibírat. Dnes jsem již odvážnější… Cíl: Zhubnout v pase ještě o jeden cm! Krásný den přeji a těším se na další videa!
Valerie Snížková8.8.2016 (10:19)
Ahojky Tome, zdravím i všechny „výzvaře“,
první zkušební týden mě nadchnul a fakt mě to baví… Přemýšlela jsem, jestli si mám psát přesvědčení, protože já jsem si prostě naprosto jistá, že to zvládnu a vím, že pro to udělám maximum. Jednoduše CHCI :o) …ale poslouchat se musí :o)) tak jsem si to zapsala…
Vstoupila jsem do výzvy, protože Ti věřím – jinak bych do toho nešla…
Manžel se jen pousmívá a dost možná si říká „co zase blbnu“ :o)) …ale tentokrát bude čučet :o))

Moc se na vše těším !!!
Lýdie Elicerová25.7.2016 (21:57)

Výzvaři ve skupině jsou vždy připraveni podpořit, motivovat a pochválit. Ale když je to potřeba, umí člověka i pěkně kopnout do zadku.

Zkrátka, nemáš se čeho bát 🙂

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

V každém případě ale platí jedno pravidlo!
Žádný úspěch nezůstane bez povšimnutí a je po zásluze...ODMĚNĚN 🙂

Změna životního stylu nebývá často spojena pouze s touhou po krásné postavě. Ivce její nadváha nedělala nikdy příliš těžkou hlavu. Lenost byla vždy silnější než touha po změně. Pak ale přišla diagnóza těhotenské cukrovky a následná vidina budoucnosti po boku inzulínových injekcí. Neváhala a vrhla se po hlavě do Výzvy. Prvních 23 kg má dole a jak sama říká, zdaleka nekončí!

Tak s mírným zpožděním kvůli nemoci a zdržení během dovolené (resp. hlídání neteří) jsem v cíli a moje výsledky jsou: -5kg, břicho -12cm, boky -7cm, stehna -6cm, nohy, ruce stejné. Cítím se super, užívám si nové menší kalhoty 🙂 Jsem moc ráda, že jsem do toho šla a chci v pátek začít znovu od fáze 2, zvedat víc, udělat víc opakování a konečně pořádný kliky! Od fáze 2 proto, že mi zbývá přesně 9 týdnů do dost fyzicky aktivní dovolené 🙂 a po ní se doufám uvidíme ve Výzvě pro pokročilé. Děkuji za skvělý program, motivaci a vůbec vše Tomovi a jeho týmu.
Jitka Šítal22.6.2016 (15:28)

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Ahoj Tome,
moc děkuji!
Výsledky: váha – 5kg, břicho -12 cm, boky asi -7 cm, stehna asi -5 cm, ruce zůstaly. Sice oficiálně jsem již na konci výzvy dávno, ale nyní v létě není tolik času na cvičení, takže v reálu ještě odcvičeno nemám to co bych měla, ale postupně pomalu se snažím najít alespoň chvilku jednou za čas. Výsledky mě těší a dokonce si toho už i někdo trochu všiml! 🙂
Měj se 🙂
Lenka
Lenka Cvingráfová31.7.2016 (19:18)
Ahoj Tome, moc bych Ti chtěla podekovat za skvělý kurz! O výzvě jsem se náhodně dozvěděla na FB a hned mě to zaujalo. Říkala jsem si, co můžu ztratit (kromě pár centimetrů:) a hned jsem si vyzkoušela týden zdarma. Mam dvě malé děti a nutně jsem potřebovala se svou postavou něco udělat. Ať už se konečně dostanu do formy- kdy jindy, když ne teď:) A pustila jsem se do toho po hlavě:) Tvoje motivace a rady mi nejen změnily trochu postavu, ale hlavně ukázaly novy směr zdravého životního stylu, radost z pohybu a obecně pozitivnější přístup ke všem problémům:) Na začátku byla moje váha 50, 4 kg (při výšce 154 cm) a na konci Výzvy mam o 1,5 kg mene. Někdo by si řekl, že to moc není, ale ubylo mi především 5 cm na bocích, 2 cm na stehnech a pres břicho cca 4 cm. Ono se může zdát, že nic moc, ale je to na mě dost vidět – hlavně se tuky proměnily ve svaly a postava tak začíná nabírat jasnější svaly:)) Manžel je z mé proměny nadšeny a taky ho to motivovalo ke cvičení a zdravějšímu jídelníčku:) Už jedu vyzvu pro pokročilé, takže se chci dál zlepšovat a cítit se dobře se! Ještě jednou díky Tome, Tobě i celému týmu! Fakt skvělý program!
Monika Kaletová28.7.2016 (22:23)

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Ahoj Tome,
tak jsem dnes dokončila výzvu a musím se pochlubit se svými výsledky. Nedosáhla jsem své vytýčené váhy, kterou jsem si na začátku stanovila, ale jsem se sebou spokojená a hrdá, že jsem to nevzdala a dotáhla až do konce. Za to děkuji Tobě a všem výzvařům na facebooku.
V polovině ledna jsem vážila 77,8 kg. Zamyslela jsem se nad s sebou, upravila si jídelníček a začala doma cvičit, kila šla dolů a cm ubývaly. Pak jsem objevila Výzvu a šla do toho, potřebuji totiž motivaci a vedení a toto bylo přesně ONO.
S výzvou jsem začala 28. 3, v jejím průběhu jsem byla i marod, takže jsem musela cvičení přerušit, ale pak jsem se do toho pustila znovu.
A tady jsou mé výsledky: 15. 1. – 28. 3. – 2. 7.
váha: 77, 8kg – 74,4 kg – 70, 1Kg (stanovila jsem si cíl 68kg, skoro se mi to povedlo)
prsa: 106cm – 106 cm – 103cm
pas: 99cm – 96cm – 89cm
břicho: 106cm – 102cm - 98cm
boky: 105cm – 102cm – 97cm
stehno: 65cm – 62cm – 59cm
lýtko: 41cm – 41cm – 39cm
paže: 31cm – 30cm – 29cm
tělesný tuk: 27,8 – 20,9
BMI: 31 – 29
svalovina: 49, 7 – 49,7
viscerální tuk 9 - 7
hydratace: 45,2 . 49,2

Teď mi začaly prázdniny a já budu různě cestovat, takže s cvičením i stravou to bude horší, ale budu se snažit si výsledky udržet. Od září si chci Výzvu zopakovat, ne od začátku, ale až od 4. týdne, abych si upevnila kondičku, přidám i běh / teď jsem neběhala/ a zdokonalím i jídelníček a od Nového roku bych se chtěla pustit do Výzvy pro pokročilé.
Zdena Cekotová2.7.2016 (16:17)

Novopečená maminka Míša chtěla ulevit svým kloubům a do programu vstoupila s cílem shodit alespoň 9 kg. Svůj cíl splnila na jedničku. Nejen, že shodila, ale navíc si perfektně vyrýsovala postavu.  Jak říká, Výzva je rozhodnutí, kterého na konci nemůže nikdo litovat!

Ahoj Tomáš,
tak tu sú moje výsledky:
váha – 6,9 kg,
ruky bez zmeny v centimetroch,
stehná – 5 cm,
prsia – 5 cm,
brucho – 9 cm,
boky – 5 cm.
Mojím cieľom bolo dostať sa pod 60 kg, to sa mi podarilo = 59,5 kg. Potešili ma aj zmeny v centimetroch, pri rukách centimetre zostali, ale sú pevnejšie na pohľad aj na dotyk, to platí aj pre ostatné partie. Cítim sa celkovo lepšie a pocit, že som to vydržala až do „konca“ je na nezaplatenie.
Nešla som na 100 %, na konci som vynechala pár tréningov, hlavný dôvod bol, že som sa nenachádzala v domácom prostredí, s ktorým som si cvičenie spojila a čo sa týka jedálnička, tam je tých rezerv viac. Je čo zlepšovať a preto to nie je koniec!
Veľmi pekne ďakujem za túto výzvu, zmenilo mi to život!!!
Anita Uhrinová6.8.2016 (14:10)

Jde to i bez snažení!

Video, které Tom natočil 1. 1. 2015...
Odblokujete si díky tomu vnitřní zábrany, které vás nyní brzdí v přechodu... na/k ... každý si doplní.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rok 2016: Duben, květen a červen

JARO - hubneme do plavek!

Jaro je druhým nejlepším obdobím, kdy začít hubnout. Blížící se plavková sezóna nás každý den motivuje k neuvěřitelným výkonům a zároveň se na zahrádkách začíná objevovat první zelenina, kterou můžeme vylepšit náš jídelníček. Prostě jaro je (druhé) nejlepší období, kdy můžeme začít pracovat na svojí postavě.

... A jaké je to první nejlepší období? Přece dnešek! 🙂

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Proč vstoupit do Výzvy? Důvod se vždycky najde!

Tak jdu do toho! Mám 95 Kg 174 cm je to humus 🙂 Každopádně se chci dostat k 80 Kg, chci se ohnout a přesto normálně dýchat!!! Hlavně ať nemám tak velkou prdel stehna a pupek 😀
Tom25.3.2016 (6:09)
Moja aktualna vaha sa pohybuje okolo 67kg, chcela by som sa dostat na vahu 60kg za 3 mesiace. Dnes zacinam prvy trening, tak si drzim palce, aby som to vydrzala a ciel dosiahla 🙂 Tesim sa na dalsie treningy a rady ako to dosiahnut 🙂
Danka25.4.2016 (19:51)
Ahojky 🙂 Můj cíl je zhubnout 5 – 10 kg (tak abych se sebou byla spokojená), celkově zpevnit celé tělo a ideálně vypracovat břicho. 🙂 Tvoje videa jsou pro mě neskutečně motivující, je krásný, co jsi dokázal a to nejen se svým tělem, ale i tím, že takhle pomáháš ostatním. Máš můj obrovskej obdiv! :-))
Ivča21.4.2016 (21:01)
Ahoj, Tomáši. Moje startovací pozice je 84,5kg, 99cm v pase a 104cm v bocích při výšce 164cm. Můj cíl je dostat se s váhou na 65 kg a s pasem pod 80cm. Můj dílčí cíl je shodit 4kg za první měsíc. Miluš
Miloslava26.3.2016 (9:02)
Můj cíl je 70kg. Vážím 64. A vytvarovat tělo. Video je super.
Vlastimil16.4.2016 (6:53)
Zdravim chtěla bych zhubnout 10-15 kg ktere jsem nabrala když jsem byla těhotná
Katka21.4.2016 (6:18)

Jaro je obdobím, kdy se vyvádí mláďata

"Před"...

Bráchovi Markovi se podařilo vyvést nového výzvaře,
Ferdu Jehličku

... a i on (jako správný výzvař) prošel velkou proměnou.

Ferdův cíl byl jasný - nabrat svalovou hmotu a celkově zlepšit svůj zevnějšek tak, aby se líbil děvčatům. Za 8 měsíců nabral neuvěřitelné 4,5 kg čisté váhy a i na svém sportovním image maximálně zapracoval!

Gratulujeme ke skvělým výsledkům! Jen tak dál! 🙂

...a "Po 8 měsících"

Celý duben a květen Tomáš pracoval na obsahu a struktuře Jídelníčkové výzvy.
V červnu už bylo natáčení v plném proudu... 🙂

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Během dubna, května a června Výzvu vyzkoušelo dalších 0 lidí.
Ti, kteří došli až nakonec programu, nikdy nelitovali!
Ahoj, Tome!!! 🙂 Tak je to za námi 🙁 Hrozně to uteklo… mám-li se zhodnotit a to zcela objektivně a upřímně, tak vím, že jsem nebyla stoprocentní.. v cvičení ano, to jsem si dávala hezky do těla, ale v jídelníčku jsem celkem dost pokulhávala :), ale to hodlám změnit teď, když pojedu výzvu od 2. fáze po druhé :). Do pokročilých se zatím pouštět nechci, když nemam zažitý ten jídelníček, takže ty mě čekají až v novém roce 2017 (po tom, co si zopakuju Výzvu 21 a pojedu ji se vším všudy 🙂 ) Každopádně výsledky jsou i přes to 🙂
Začátek/po 21 dnech/ po 42 dnech/ nyní (celkem)
Prsa: 107/104/102/100 (-7)
Břicho – spodní: 99/93/89/86 (-13)
Stehno: 66/65/63/61 (-5)
Paže: 34/33/31/31 (-3)
Zadek: 108/105/102/100 (-7)
Lýtko: 40/40/39/39 (-1)
Váha: 76,7/74,1/71,1/70,8 (-5,9)
Takže ohromná spokojenost, jen teď musím a chci!!! pořádně začít pracovat i na tom jídelníčku 🙂 Málému už bude taky půl roka, tak spolem budeme papat zeleninku :))
Moc, moc Vám DĚKUJI za tento program!!! Je úžasnej <3 po porodu jsem se strašně styděla a teď už je to lepší :)!!! Jsem zpevněná a netřesu se celá jak sulc 🙂 A bude to ještě mnooohem lepší a v novém roce se pak hodlám pustit do pokročilých – až si zažiju i ten jídelníček!
Linda Tvrdíková21.11.2016 (8:59)
Ahoj Tome děkuji za všechny, kterým si pomohl najít tu správnou cestu. Moje výsledky: před/po Pas 82 / 74 Boky 103 / 92 Prsa 95 / 89 Váha 63 / 58 Stehna 63 / 55 Lýtka 37 / 35 Děkuji za nakopnutí a za to, že jsi mi otevřel oči a naučil mě všechno co umím. Celou dobu jsem cvičila s 1,5 kg činkama, prostě těžší nezvládám. V jídelníčku jsem udělala obrovský pokrok, pomohly mi hlavně sacharidové vlny. To mi vyhovuje na 100%. Určitě budu s tebou pokračovat i dál. Přeji Ti co nejvíc spokojených lidiček.
Lea Bendová4.6.2016 (11:31)
Ahoj Tome,
předem Ti chci moc poděkovat za skvělý projekt, konečně něco co mně naprosto vyhovuje. Mám 2 malé děti, a musím chodit do práce, takže času opravdu málo, ale půl hoďku denně si ráda najdu. Je to super a moc mě to baví, jsem už na tom tak závislá, že se těším každé ráno a ráda si přivstanu i v tak brzkou hodinu kvůli cvičení. S dětmi se to absolvuje hůře, protože chtěj pomáhat a taky cvičit, tak aby si neublížili cvičím než vstanou, ale těší se vždy když koukám na ukázku cviků, to se nalepí na notebook a pozorně sledují se mnou "mami pustíš Tomíka?" 🙂 Takže si myslím, že dostávají dobrý příklad do života. Na centimetry budu muset ještě máknout, ale všimla jsem si zlepšení kondice, hlavně když běžím za tou mladší 2 letou, která mi pravidelně s radostí zdrhá, dřív jsem se u toho zadýchávala a nesnášela jsem to a teď s lehkostí doběhnu. Teď s kamarátkou cvičíme výzvu pro pokročilé-ukázkový týden a objednáme si výzvu pro pokročilé. Ten týden mi to cvičení moc chybělo. Píšu až teď, dřív jsem se k tomu nedostala.
Výsledky při ukončení výzvy 21 dní:
pás -6cm, stehno -1cm, boky -3 cm, -3 kg, tuk zač.31.9,nyní 28.8, svaly zač. 30.3, nyní 31.7, VISC. zač.5, nyní 4 A vejdu se do kalhot:-)))
Takže mockrát díky za pro mně ideální vymakaný program, těším se ve výzvě pro pokročilé i se svou spolubojovnicí, která se přihlásila taky.Díky L.
Lýdia Fúrová24.5.2016 (21:52)

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

A takhle vítáme nové členky ve Facebookové skupině...

Zkrátka, nemáš se čeho bát 🙂

Každý den změní Výzva 21 dní někomu život. Za každou z těchto přeměn, ale nestojí jen náš program, ale především lidská vůle, odhodlání a výdrž.

Kuchař Jakub, s Výzvou 30 kg dolu

Rozhovor s Jakubem ZDE

Ahoj, Tome. Docvičeno, změřeno, zváženo. Moc děkuji za provedení touto výzvou. Mnohé jsem si uvědomila a změnila jsem spoustu věcí. Cítím se lépe, mám víc energie a nic už mě tak nezmáhá jako dřív. Určitě chci pokračovat a jídelníček změním trvale, protože mi fakt vyhovuje. A TEĎ K VÝSLEDKŮM.
na začátku na konci
hmotnost 78 kg 73,5 kg
prsa 109 102
pas 90 84
boky 110 105
stehno 59 55
lýtko 38 37
biceps 32 33
Nic světobornýho, ale jsem celkem spokojená. Určitě budu pokračovat dál. Mám sice trochu problém s kolenem, ale cvičit se s tím dá. Ještě jednou moc díky za tenhle program. Dana 😀
Dana Rydlová8.6.2016 (8:20)
Vladimír: „Pivo a kus masa na fesťáku jsem vyměnil za činky.“

Metalista Vladimír vyměnil pivo na fesťácích za činky 🙂

Rozhovor s Vláďou ZDE

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Ahoj Tome, mé výsledky od začátku až po 4 fáze:
břicho 94/91/90/88/88cm
hrudník ten je pořád stejný 93 cm
boky 104/102/101/100/100 cm
stehna 57/60/60/57/58 cm
váha 82//80/79/77 /79kg
ještě jsem nedosáhl svého cíle, ale dílčí výsledky se již dostavili. Ted si dám týden volno, projedu ještě jednou fázi 3 a 4, a pak se vrhnu společně s manželkou, která je zamnou v těsném závěsu ( dokončuje 3.fázi) na výzvu pro pokročilé.
Díky výzvě, mám ted jiný pohled na jídlo a vše kolem toho, než něco koupím možná až zbytečně moc studuji obsah:-) rozhodně jsem optimistější, mám radost že to prostě funguje. Díky tobě Tome..děkuji
Vašek24.5.2016 (21:15)

Marta

Co když to (ne)VYJDE?

Video, které Tom natočil na začátku roku 2015...
...ano, přestože je možná 2 roky staré, ale je stále aktuální díky síle myšlenky, kterou nese! 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Rok 2016: Leden, únor a březen

Nová Výzva 2016 spuštěna!

V lednu 2016 jsme spustili novou vylepšenou verzi programu Výzva 21 dní.  Tomáš natočil 84 zcela nový posilovacích a kondičních tréninků. Program byl také vylepšen o novou sérii motivačních videí a nové recepty.

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH, KTERÉ BYCHOM CHTĚLI VĚNOVAT VŠEM, KTEŘÍ SNÍ O LEPŠÍ POSTAVĚ.Každý den píše Výzva příběhy plné inspirace, překonávání a úspěchu.

Lea shodila za tři měsíce 18 kg a 20 cm v pase.

Lea: „Tahat s sebou všude 20 kg navíc je prostě hrůza.“
Přečti si rozhovor s Leou, která zhubla 20 kg!

Kateřina: „Za celý den jsem byla schopná sníst sklenici Nutelly a nic víc.“
Rozhovor s Katkou nejen o změně jídelníčku.

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Výzva 21 dní zaručuje viditelné výsledky již po 3 týdnech

Ahoj Tomáši, tak jsem došla do 21. dne a hned zkraje bych Ti ráda poděkovala za sestavení skvělého komplexního programu. Z poměrně závažných zdravotních důvodů se o zdravý životní styl zajímám již delší dobu, a proto tím více oceňuji všechny informace, které nám ochotně předáváš, protože vím, že stojí na velmi pravdivých základech a není právě snadné narazit na dostupný systém, který by se zabýval důsledně jak cvičením, tak jídelníčkem a mnoha dalšími aspekty. Takže za mě velké DÍKY! Ohledně výsledků, pro mě osobně mají největší hodnotu hlavně zdravotní přínosy a motivace, že má rozhodně smysl na sobě pracovat. Fyzicky vidím největší posun v celkovém zpevnění a vyrýsování postavy a hlavně se po letech víceméně beznadějného snažení KONEČNĚ stranově vyrovnávám – jsem pravák a jak v případě rukou, tak nohou na tom levá strana vždy byla o hezkých pár centimetrů svalově hůře. O středu těla radši ani nemluvím. Za poslední 3 týdny pozoruji znatelnou změnu k lepšímu, věřím, že mi moje – skolioticky postavená – páteř jednou poděkuje. Nejvíce je vidět, že jsem nabrala nějaké ty svaly, hlavně na rukou, z čehož mám největší radost, to je taková cílová oblast. Váha je cca podobná, s čímž jsem počítala a jsem s tím takto spokojená – nezačala jsem s tímto programem kvůli markantnímu shazování tuků, ale spíše jsem potřebovala doplňkový sport po té, co jsem byla nucena snížit frekvenci ježdění na koni na 4x týdně a začalo to být po pár měsících nepříjemně znát. Takže cifry (před 3 týdny/teď): hmotnost 65/65,5 kg ; ramena 101/102 ; pas 72,5/70 ; boky 96/92 ; lýtko (P) 35/36 ; triceps (P) 24/25,5 ; stehno 60/61 Po shlédnutí videa jsem mírně zrozpačitěla, jestli to není špatně, že jsem v několika oblastech nabrala centimetry, tak bych se ráda zeptala na Tvůj názor. Jsem 177 cm vysoká, takže váha například podle BMI – i když to je dost orientační – je údajně ok… Přísahám, že ale kromě vlastních sportovních aktivit cvičím i všechny Tvé tréninky (posilovací i kondiční) vážně na 120%, máma mi to dosvědčí :)). Osobně mi připadá, že zkrátka přibylo hodně svalů. Dále všechna jídla jsou v souladu s Tvými radami, i když na tom jsem moc neupravovala, Tvá doporučení jsou proti mému jídelníčku i před Výzvou v podstatě vcelku dost mírná 🙂 (chronické záněty střev + polyvalentní alergie…). Předem díky za reakci na dosažené výsledky!
Mirabel1.4.2016 (12:49)

Libor

Příběh Libora najdeš zde.

Lenka

Příběh Lenky najdete zde rozhovoru.

Ahoj, tak dnes skončila první fáze i mě. Váha -4.9 kg, břicho -6 cm, hrudník +2 cm, stehna -1 cm, paže +1 cm, zadek -2 cm, lýtka -1 cm. S výzvou a výsledky jsem spokojený, děkuji a těším se na pokračování 🙂
Václav Černý6.1.2016 (17:29)
Vitajte všichni, Rozhodl jsem se také něco malého napsat. Tuto „KÚRU“ jsem si nadělil před měsícem k mým 43. narozeninám. Můj počáteční start byl na 140,1 kg a cíl ? Chci se dostat aspoň na 110 kg, věřím si, myslím že to dokážu, protože vím, že to jde. Mé nejtěžší období mělo hodnotu 156.8 kg ! Pak jsem se zdravě nas… a šel jsem do sebe. Potom se to „nějak zastavilo“ a kila dolů nešla. Ale pozitivní bylo, že také nešla „nahoru“.
tak mé výsledky po 21 dnech + 7 úvodních:
váha -5
prsa -3
břicho -4
zadek -3
stehno +2
paže +1
Drobná rada na konec – Chcete-li přirozeně zmenšit porce jídla? Vezměte si menší talířek a klidně si ho pořádně naložte. Psychologicky to vypadá, že máte „plný talíř“, ale máte jen polovinu, nebo třetinu toho, co by jste měli na talíři velkém.
Tomáš Valenta20.3.2016 (8:26)

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Výzvu si od ledna do března 2016 vyzkoušelo 0 lidí.
Každý z nich vstoupil do programu se svým vlastním cílem.

Tomovo první motivační video: Velké cíle, malými kroky

...aneb jak v životě dosahovat malých i velkých cílů 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Tomáš Jehlička

Poznej Tomáše a jeho příběh

Sám jsem dříve sám bojoval se svou postavou... Byl jsem 51 kg hubeňour, který se postupně "vyžral" na tučných 74 kg a pak jsem se dostal na současných 69 kg 😉

Snadné to nebylo, protože jsem zprvu nevěděl jak na to... Ale Tvá cesta může být o měsíce a roky kratší, protože Ti můžu ukázat cestu a naučit Tě vše, co jsem naučil Tvé předchůdce ve Výzvě, kteří to dokázali také... Volba je na Tobě...

Když začneš a vytrváš, tak určitě uspěješ 🙂

*Měníme životy slouží jako galerie přeměn účastníků programu Výzva 21 dní a motivace pro Ty, kteří chtějí program vyzkoušet. Jednotlivé výsledky jsou individuální. Záleží jen na Tobě, jak moc se do toho opřeš.