Srdcaři, bez kterých by to nešlo! 💕

Výzva není jen o cvičení, ale především o lidech. Srdcaři jsou všichni, kteří každý den pracují a vylepšují náš program, ale i Ti díky kterým funguje naše skupina. Rozhovory se srdcaři Výzvy si můžete přečíst rozkliknutím jejich medailonků.

Lucia Mészárosová
Lucia Mészárosová
Výzvařka (36 let)

Lucia má tři děti, pracuje jako zdravotní sestra a svůj boj s časem a každodenní únavou vyhrává na plné čáře. Ve Výzvě dosáhla opravdu úctyhodných výsledků a během jednoho roku změnila svoje tělo na téměř dokonalý cvičící stroj. Přečtěte si rozhovor s ní a nechte se inspirovat.

Tomáš Jehlička
Tomáš Jehlička
Trenér a autor programu Výzva 21 dní

Tomáš dlouho bojoval s vlastní podváhou. Během let prošel mnoha typy tréninků a nabyté zkušenosti uplatnil při vytváření komplexního fitness programu, který pomáhá úplným začátečníkům změnit jejich postavu, fyzickou kondici i životní návyky.

Naďa Kubrová
Naďa Kubrová
Výzvařka (39 let)

Každý den ve skupině podporuje nováčky a nakopává zadky všem výmluvářům a lenochům. Přesto, že nemá čas na rozdávání, maká na sobě každý den. Nedávno oslavila rok v programu Výzva 21 dní. Během tohoto roku shodila 9,1 kg. Klikni a přečti si rozhovor s Naďou na blogu.

Marek Jehlička
Marek Jehlička
Spoluautor a zakladatel Výzvy 21 dní

Marek stál společně s Tomášem u zrodu projektu Výzva 21 dní. Vizi programu, který bude učit lidi cvičit, dotáhl k technické dokonalosti díky systému rozesílky emailů "krok-za-krokem". Neustále pracuje na inovaci a rozvoji technické stránky programu.

Ivka Želinská
Ivka Želinská
Výzvařka

Ivka změnila svůj životní styl poté co ji diagnostikovali těhotenskou cukrovku. Ve Výzvě shodila 23 kg a jede dál! Každý den se ve facebookové skupině trpělivě stará o nové výzvaře, radí jim a motivuje je.

Libor Simon
Libor Simon
Výzvař (40 let)

Libor je velký bojovník. Loni ve Výzvě zhubl víc než 10 kg a nevzdal to ani poté, co musel podstoupit operaci kolene. Když zrovna necvičí nebo neprohání mašinu, skládá pro výzvaře básničky.

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Lenka Jandásková
Lenka Jandásková
Výzvařka (38 let)

Lenka nedávno oslavila roční výročí ve Výzvě. Během tohoto roku omládla minimálně o pět let, a to se málokomu podaří! Shozená kila už ani nepočítá. Za hlavní přínos Výzvy považuje to, že má díky cvičení stále dobrou náladu. 🙂

Jakub Dvořák
Jakub Dvořák
Výzvař (21 let)

Jakub s nadváhou bojoval celý život. Ve Výzvě shodil neuvěřitelných 30 kg. Patří k veteránům Výzvy. Do programu vstoupil už v roce 2014 a i když si tu a tam odskočí do posilovny, pravidelně se mezi nás vrací.

Martina Reichmannová
Martina Reichmannová
Výzvařka (46 let)

Odmítat sport bývalo jejím životním přesvědčením. Díky Výzvě se ale cvičení stalo každodenní součástí jejího života. Říkáme jí Tinka Činka a je to velká hecařka v naší FB skupině.

Martin Kalkuš
Martin Kalkuš
Výzvař (34 let)

Workoholik Martin si bez oslazené kávy a pár cigaret neuměl představit den. Pak přišel zlom. Uvědomil si, že život není jen o práci, ale hlavně o věcech, které nás baví. Vstoupil do Výzvy a pak už to šlo (skoro) samo…

Jana Zimmermanová
Jana Zimmermanová
Výzvařka (25 let)

Jaňule celý život trpěla strachem z lidí. Rozhovor s někým cizím pro ni bylo doslova utrpení. Nedokázala spontánně reagovat, mluvit nahlas a srozumitelně. Díky programům Výzvy neuvěřitelným způsobem zapracovala nejen na svojí postavě, ale hlavně na svém sebevědomí.

Lenka Nagyová
Lenka Nagyová
Výzvařka

Lenka to nemá se cvičením lehké. Kvůli svému zranění musela Výzvu několikrát přerušit. Je ale velkou bojovnicí a co nevypotí s činkami, to dohání v kuchyni. Svými super-zdravými recepty pravidelně zásobuje všechny výzvaře ve skupině.

Líbí se Ti co děláme? Podpoř nás a sdílej 👍 

Spustit Výzvu a vyzkoušet na vlastní kůži ;)!
[ SPUSŤ SI TÝDENNÍ TRÉNINK NA ZKOUŠKU ZDARMA ]
Vstoupit do ostré Výzvy
[ PRÉMIOVÁ ČÁST ZA 19 KČ / DEN ]